Temperaturat nën zero në Shqipëri, Armina pozon me bikini nga një tjetër kontinent

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:51 20-01-2017 Temperaturat nën zero në Shqipëri, Armina pozon me bikini nga një tjetër kontinent

Jemi në janar dhe në Shqipëri të gjithë jemi mbërthyer nga xhupat, ndërsa blogerja Armina Mevlani është “arratisur” drejt plazheve të Meksikës.

Armina po shijon rrezet e diellit dhe peisazhin e mrekullueshëm, të cilin blogerja e quan një “parajsë” të vërtetë.

 E fejuara e Shkëlzen Berishës ka ekspozuar linjat e saj e veshur me bikini të zeza me të cilat ngjan shumë bukur.

 arminA.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.039931058883667
array(1) { ["section"]=> string(87) "temperaturat-nen-zero-ne-shqiperi-armina-pozon-me-bikini-nga-nje-tjeter-kontinent-66172" }