Temperaturat ulen, këngëtarja shqiptare pozon me fustan të shkurtër dhe çizme dimërore

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:31 14-12-2016 Temperaturat ulen, këngëtarja shqiptare pozon me fustan të shkurtër dhe çizme dimërore

Këngëtarja shqiptare Eni Koçi ka pozuar e veshur me një fustan të shkurtër të bardhë golf të punuar dhe çizme me push të cilat e mbajnë ngrohtë në ditët me  temperatura të ulëta dimërore.

Eni është një ndër këngëtaret më të reja të skenës shqiptare e cila bie në sy për paraqitjen e saj dhe format e lakuara. 

eni_koci.png

eni_3.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026908159255981
array(1) { ["section"]=> string(91) "temperaturat-ulen-kengetarja-shqiptare-pozon-me-fustan-te-shkurter-dhe-cizme-dimerore-62643" }