Tenderat e Kurbinit i fiton vetëm një kompani. Lista me projektet që fiton kompania e dyshimtë, pas anullimit të parë

Publikuar tek: ekonomi, më 14:28 08-04-2016 Tenderat e Kurbinit i fiton vetëm një kompani. Lista me projektet që fiton kompania e dyshimtë, pas anullimit të parë

Tenderat e Kurbinit i fiton vetëm një kompani. Kjo është lista me kompaninë e dyshimtë, që i fiton pas anullimit të parë.

Sipas ‘’Openprocurement.al’’, bëhet fjalë për ‘’BARDHI SHPK’’.

Bashkia e Kurbinit ka patur 10 kontrata publike, nga të cilat 4 i ka fituar e njejta kompani. Nga këto 4 tendera, 3 janë anulluar në fazën e parë dhe janë fituar pas rishpalljes së tenderit, ndërsa një është bërë me negocim. Në një rast ‘’BARDHI SHPK’’, bashkëpunon edhe me ‘’Likja 2014 Kurbin SHPK’’ dhe ‘’IRIDIANI & KADELI SHPK’’.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022212028503418
array(1) { ["section"]=> string(121) "tenderat-e-kurbinit-i-fiton-vetem-nje-kompani-lista-me-projektet-qe-fiton-kompania-e-dyshimte-pas-anullimit-te-pare-37163" }