Tenori i madh Placido Domingo rezulton pozitiv me COVID-19

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:10 22-03-2020 Tenori i madh Placido Domingo rezulton pozitiv me COVID-19

Tenori i famshëm Placido Domingo ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë me dije vetë ai në profilin e tij në Facebook.

"Mendoj se është detyrë morale të njoftoj se jam konfirmuar pozitiv me koronavirus", ka shkruar ai.

"Unë dhe familja ime do qendrojmë në izolim, për sa kohë të jetë e nevojshme. Aktualisht të gjithë jemi në gjendje të mirë shëndetësore, por kam pasur ethe dhe shenja kolle dhe prandaj vendosa të bëj testin", shton tenori Domingo.

Capture11_copy.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0082771778106689
array(1) { ["section"]=> string(65) "tenori-i-madh-placido-domingo-rezulton-pozitiv-me-covid-19-199669" }