Tension dhe të shara, përplasen keq deputeti me Kryeinspektorin në Jalë: Je hajdut, të njoh mirë

Publikuar tek: kulture-art, më 14:19 18-09-2018 Tension dhe të shara, përplasen keq deputeti me Kryeinspektorin në Jalë: Je hajdut, të njoh mirë Nga vendngjarja

Përkeqësohet situata në Jalë, pas vendimit të IKMT për prishjen e 9 objekteve pa leje kryesisht biznese.

Banorët e kanë kundërshtuar me forcë këtë vendim por IKMT ka vazhduar punën, edhe pas përplasjeve të shumta me qytetarët.

Momentalisht në vendngjarje ndodhet edhe deputeti demokrat Agron Shehaj i cili është përplasur me Kryeinspektorin e IKMT Vlorë, Fatmir Meta.

Debati i tyre ka degraduar edhe në ofendime.

Shehaj: Ku e ke vendimin e prishjes o hajdut?

Kryeinspektori-Shehajt: Je hajdut, të njoh mirë. Jeni hajdutë brez pas brezi

Shehaj: Rama e do për vete dhe oligarkët bregdetin

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02791690826416
array(1) { ["section"]=> string(100) "tension-dhe-te-shara-perplasen-keq-deputeti-me-kryeinspektorin-ne-jale-je-hajdut-te-njoh-mire-134775" }