Tension në Klos, protestuesit futen në KZAZ dhe hedhin nga dritarja materialet zgjedhore

Publikuar tek: aktualitet, më 13:42 19-06-2019 Tension në Klos, protestuesit futen në KZAZ dhe hedhin nga dritarja materialet zgjedhore Ilustruese

E tensionur raportohet situata edhe në bashkinë e Klosit.

Mësohet se mbështetësit e opozitës janë futur në KZAZ dhe kanë hedhur nga dritarja materialet zgjedhore.

Pasi i kanë hedhur nga dritarja më pas militantët u kanë vënë flakën materialeve.

LLALLAAA.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020277976989746
array(1) { ["section"]=> string(94) "tension-ne-klos-protestuesit-futen-ne-kzaz-dhe-hedhin-nga-dritarja-materialet-zgjedhore-168858" }