Tension në ndeshjen Shqipëri-Spanjë, Andi Lila e ngacmon në shpinë, shpërthen Pike

Publikuar tek: sport, më 20:35 09-10-2016 Tension në ndeshjen Shqipëri-Spanjë, Andi Lila e ngacmon në shpinë, shpërthen Pike

Në stadiumin "Loro Boriçi" po luhet takimi i shumëpritur mes Shqipërisë dhe Spanjës.

Ndërkohë që ndeshja po vijon normalisht në minutën e shtatë u ndje një nervozizëm midis lojtarëve spanjollë dhe çunave të kombëtares.

Konkretisht, Andi Lila ka ngacmuar nga pas mbrojtësin e Barcelonës, Pike gjatë një goditje dënimi shkruan JOQ.

Ngacmim ky që nuk është pritur fare mirë nga Gerard Pike dhe ka shpërthyer në ofendime ndaj Lilës. Mirëpo gjithçka është mbyllur me kaq dhe ndeshja po vijon normalisht.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025629997253418
array(1) { ["section"]=> string(86) "tension-ne-ndeshjen-shqiperi-spanje-andi-lila-e-ngacmon-ne-shpine-shperthen-pike-55617" }