Tension te Flamurtari? Magani braktis autobusin dhe nuk del në konferencë pas disfatës 4-0

Publikuar tek: sport, më 19:20 17-10-2016 Tension te Flamurtari? Magani braktis autobusin dhe nuk del në konferencë pas disfatës 4-0

Trajneri i Flamurtarit, Gugash Magani nuk ka dalë në konferencë për shtyp pas ndeshjes me Partizanin.

Sipas Supersport, tekniku i vlonjatëve është larguar në minutën e 89-të nga stoli dhe ka shkuar në dhomat e zhveshjes. Më pas ai është larguar me makinë private nga stadiumi dhe nuk ka hipur në autobusin e skuadrës. Mësohet se nuk bëhet fjalë për një dorëheqje të tij, por thjesht është larguar nga mërzitja për disfatën 4-0 me kryeqytetasit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025445938110352
array(1) { ["section"]=> string(95) "tension-te-flamurtari-magani-braktis-autobusin-dhe-nuk-del-ne-konference-pas-disfates-4-0-56515" }