Tensionet në vend, reagon Rama: Revolucion imagjinar me punonjësit e bashkive blu

Publikuar tek: politike, më 14:54 19-06-2019 Tensionet në vend, reagon Rama: Revolucion imagjinar me punonjësit e bashkive blu

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për situatën në të cilën ndodhet vendi sot, ku në bashkitë e drejtuara nga opozita ka pasur përplasje të forta për lirimin e KZAZ-ve.

Sakaq, kryeministri shprehet se asgjë nuk është e paparashikuar, duke e cilësuar si një revolucioni imagjinar.

"Fatkeqësisht asgjë e paparashikuar!Vijon revolucioni imagjinar me punonjësit e bashkive blu.I pyes:A ia vlen të kryeni krime zgjedhore e të përballeni me ligjin për ata që e katandisën pdLSI në këtë derexhe dhe duan ta bëjnë hallin e tyre me drejtësinë hall të Shqipërisë? Zero!", shkruan Rama.

ramaaaaaaaaaaaaaaaaa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070011615753174
array(1) { ["section"]=> string(86) "tensionet-ne-vend-reagon-rama-revolucion-imagjinar-me-punonjesit-e-bashkive-blu-168870" }