Tentativë për grabitje, plagoset një grua në Elbasan

Publikuar tek: aktualitet, më 19:34 07-02-2015 Tentativë për grabitje, plagoset një grua në Elbasan

Një grua në qytetin e Elbasanit është plagosur nga disa persona që tentuan ta grabsinin atë.

Mesohet se e plagosura është Emine Bahja, e cila ndodhet aktualisht në spitalin e qytetit. Gjendja e gruas paraqitet e mirë dhe dëmtimet e marra nuk janë serioze.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe është duke hetuar për zbardhjen e autorëve që tentuan të grabisnin gruan.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Debat mes Zhejit dhe Hoxhës për grabitjen në Rinas (Video)
Video-Skandali/ Policët ushtrojnë dhunë fizike dhe verbale ndaj një gruaje »
Article Logic
Execution time: 0.012316942214966
array(1) { ["section"]=> string(56) "tentative-per-grabitje-plagoset-nje-grua-ne-elbasan-2664" }