Tentohet të grabitet një dyqan në Elbasan, hajduti godet me çekiç shitësen

Publikuar tek: aktualitet, më 21:26 18-09-2019 Tentohet të grabitet një dyqan në Elbasan, hajduti godet me çekiç shitësen

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në lagjen 5 Maji në Elbasan.

Mësohet se një person ka tentuar të vjedhi një dyqan dhe ka goditur shitësen me çekiç në kokë duke e lënë të plagosur.

Shitësja ka përfunduar në spital, ndërkohë autori është larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Sakaq, policia është duke punuar për të zbardhur ngjarjen e plotë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028820037841797
array(1) { ["section"]=> string(80) "tentohet-te-grabitet-nje-dyqan-ne-elbasan-hajduti-godet-me-cekic-shitesen-178941" }