Tentoi t'i grabiste shtëpinë, i moshuari grek qëllon me armë shqiptarin

Publikuar tek: aktualitet, më 21:49 27-03-2018 Tentoi t'i grabiste shtëpinë, i moshuari grek qëllon me armë shqiptarin Foto ilustruese

Një shqiptar është qëlluar mbrëmjen e djeshme në Athinë, pasi tentoi të grabiste shtëpinë e një të moshuari grek.

28 vjeçari shqiptar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur në bashkëpunim me një 18 vjeçar grek ka tentuar të hyjë me forcë në një banesë, ku është spikatur nga i zoti i shtëpisë. 88 vjeçari ka përfituar, duke rrëmbyer armën dhe duke plagosur shqiptarin në krah.

Mëngjesin e sotëm, policia greke ka bërë të mundur arrestimin e dy grabitësve si dhe të të moshuarit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kush është shqiptari i Cosa Nostra i arrestuar në Itali, kushëri i këngëtarit të famshëm (Foto)
Denoncimi: Të vdekurit “firmosin” për të shitur pronën para noterit »
Article Logic
Execution time: 0.010823965072632
array(1) { ["section"]=> string(77) "tentoi-t-i-grabiste-shtepine-i-moshuari-grek-qellon-me-arme-shqiptarin-114751" }