Tentoi t’i largohej postbllokut arrestohet i riu në Shkodër (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:40 03-02-2018 Tentoi t’i largohej postbllokut arrestohet i riu në Shkodër (EMRI)

Një i ri është vënë në pranga nga policia e Shkodrës për shkak se nuk iu bind urdhërit për të ndaluar në postbllok.

Bëhet me dije se shtetasi Danjel Bunaj nga Laçi nuk i është bindur postbllokut të policisë duke tentuar të largohet në periferinë e qytetit verior.

Ndërkohë tentativa e tij nuk ka zgjatur shumë, pasi policia e ka ndaluar duke e shoqëruar në komisariat.

Sakaq nuk bëhen ende të ditura detajet dhe motivet e kësaj sjellje të Bunajt ndaj policisë mbrëmjen e sotme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 1.0209541320801
array(1) { ["section"]=> string(71) "tentoi-t-i-largohej-postbllokut-arrestohet-i-riu-ne-shkoder-emri-109022" }