Tentoi ta parakalonte, përplasen dy automjete në hyrje të Përrenjasit  

Publikuar tek: aktualitet, më 18:11 18-08-2019 Tentoi ta parakalonte, përplasen dy automjete në hyrje të Përrenjasit   Foto ilustruese

Një tjetër aksident është regjistruar në minutat e fundit në qarkun e Korçës. 

Dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin në hyrje të qytetit të Përrenjasit. Nga të dhënat e para, mësohet se është plagosur drejtuesi i automjetit ‘Benz’. Nuk ka informacione nëse ka të plagosur të tjerë.

Ndër të tjera, dyshohet se shkak i këtij aksidenti është bërë parakalimi i gabuar dhe shpejtësia tej normave të lejuara.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072219371795654
array(1) { ["section"]=> string(75) "tentoi-ta-parakalonte-perplasen-dy-automjete-ne-hyrje-te-perrenjasit-175709" }