Tentoi ta përdhunojë, 34 vjeçarja kallëzon shtetasin grek

Publikuar tek: aktualitet, më 10:05 08-06-2015 Tentoi ta përdhunojë, 34 vjeçarja kallëzon shtetasin grek

Një  shtetas grek është kallëzuar  nga një shqiptare për tentatvë përdhunimi ndaj saj. 34- vjeçarja N.H ka dëshmuar në komisariatin e Devollit, se 63- vjeçari grek  Georigios Karakatcianis ka tentuar të kryejë marrdhënie sekuale me dhunë.

Pas arrestimit 63- vjeçari e ka mohuar këtë akuzë. Ai ka deklaruar para efektivëve të policisë se 34- vjeçarja ka tentuar t’i vjedhë orën, ndaj dhe është përleshur me të fizikisht.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Padia për shpifje ndaj Spartak Brahos, Tom Doshi: Me monstra nuk pajtohem
Banorët e Marinzës takojnë Gjiknurin: Na dëmshpërbleni shtëpitë e prishura »
Article Logic
Execution time: 0.012512922286987
array(1) { ["section"]=> string(62) "tentoi-ta-perdhunoje-34-vjecarja-kallezon-shtetasin-grek-12959" }