Tentoi të fusë drogë në Burgun e Rrogozhinës, arrestohet punonjësi (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:50 08-11-2019 Tentoi të fusë drogë në Burgun e Rrogozhinës, arrestohet punonjësi (Emri) Foto ilustruese

Një punonjës i Burgut të Rrogozhinës është arrestuar mbrëmjen e sotme pasi ka tentuar të fusë drogë në ambientet e këtij institucioni.

Mësohet se shtetasi Pëllumb Sinani, është arrestuar në flagrancë pasi ka tentuar të fusë 60 gramë drogë në ambientet e Burgut të Rrogozhinës.

Grupi i hetimi ka nisur punën për të zbardhur më shumë detaje për rastin dhe për të arritur te të burgosurit që e kanë porositur drogën.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074868202209473
array(1) { ["section"]=> string(77) "tentoi-te-fuse-droge-ne-burgun-e-rrogozhines-arrestohet-punonjesi-emri-185212" }