Tentoi të grabiste hotelin, bie në pranga 46-vjeçari në Sarandë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:54 24-08-2019 Tentoi të grabiste hotelin, bie në pranga 46-vjeçari në Sarandë Ksamil (Sarandë)

Policia parandaloi një tentativë vjedhjeje në Ksamil të Sarandës .

46-vjeçari me inicialet Dh.P. 46-vjeç po tentonte të grabiste dhomat e hotelit, e cila është në pronësi të shtetasit L.M.

Ai u shoqërua në ambjentet e Komisariatit të Sarandës dhe do të dalë para gjyqit për ‘’vjedhje të mbetur në tentativë’’.


Njoftimi i policisë:

Sarandë, arrestohet nga Policia për "Vjedhje të mbetur në tentativë" shtetasi Dh.P., 46 vjeç, banues në Fier.

Arrestimi i tij u bë pasi ky shtetas ka tentuar të vjedhë dhomat e një hoteli në Ksamil, në pronësi të shtetasit L.M.


Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024360179901123
array(1) { ["section"]=> string(69) "tentoi-te-grabiste-hotelin-bie-ne-pranga-46-vjecari-ne-sarande-176211" }