Tentoi të kalojë 3-vjeçarin pa prokurë në Greqi, duke manipuluar policin, por e pëson keq

Publikuar tek: aktualitet, më 10:02 06-03-2017 Tentoi të kalojë 3-vjeçarin pa prokurë në Greqi, duke manipuluar policin, por e pëson keq

Arrestohet në flagrancë një 46-vjeçar, pasi tentoi të manipulojë policinë kufitare, për të kaluar fëmijën e tij pa prokurë.

Ilir Avduramani donte të kalonte djalin e tij 3 vjeç drejt shtetit grek, përmes pikës kufitare në Qafë-Bot, por nuk arriti dot.

Policia vijon hetimet për këtë ngjarje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Braktiset Berati, nën mbrojtjen e UNESCO-s, por i mëshiruar vetëm nga fati (FOTOT PIKANTE)
‘Shpejtësi tej normave të lejuara dhe përdorim alkooli’, Policia Rrugore pezullon 59 leje drejtimi në Tiranë, 3 të arrestuar (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.012375116348267
array(1) { ["section"]=> string(93) "tentoi-te-kaloje-3-vjecarin-pa-prokure-ne-greqi-duke-manipuluar-policin-por-e-peson-keq-70902" }