Tentoi të korruptonte policin në Rinas, arrestohet shtetasi kosovar

Publikuar tek: aktualitet, më 18:30 04-03-2015 Tentoi të korruptonte policin në Rinas, arrestohet shtetasi kosovar Foto ilustruese

Një shtetas kosovar është arrestuar pasi ka tentuar të korruptojë një punonjës të policisë rrugore.

Mësohet se Zahir Musa ka tentuar të korruptojë policin me 7 mijë lekë pasi është ndaluar nga ai. Musa drejtonte automjetin tip “Audi Q-7” dhe është ndaluar nga punonjësi i policisë në zonën e Rinasit, për shkak se ka shkelur rregullat e qarkullimit rrugor.

Ndërsa në qytetin Elbasanit, një tjetër shtetas është arretuar për të njejtën akuzë. Valter Feizullai është arrestuar pasi tentoi të korruptonte me 1000 lekë policin rrugor.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Itali, kapet Escobar-i Ilir Canaj dhe katër shqiptarë të tjerë, i “spiunoi” një i penduar shqiptar
Tiranë, Policia Bashkiake bllokon ngritjen e parkut të lodrave »
Article Logic
Execution time: 0.012633085250854
array(1) { ["section"]=> string(71) "tentoi-te-korruptonte-policin-ne-rinas-arrestohet-shtetasi-kosovar-4976" }