Tentoi të mbysë gruan, arrestohet shqiptari

Publikuar tek: rajon, më 20:29 11-03-2019 Tentoi të mbysë gruan, arrestohet shqiptari

Një shqiptar në Itali është arrestuar pasi abuzonte sistematikisht gruan e tij.

38-vjeçari shqiptar me inicialet T.S u arrestua ditën e sotme pasi dy ditë më parë u kthye në banesën e tij i dehur dhe tentoi të mbyste me duar gruan e tij, 32 vjeçaren me iniciale T.L. Ajo arriti të shpëtonte nga duart e burrit dhe telefonoi menjëherë policinë.

Sipas autoriteteve italiane, shqiptari kishte disa kohë që dhunonte fizikisht e psikologjikisht gruan e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0063960552215576
array(1) { ["section"]=> string(49) "tentoi-te-mbyse-gruan-arrestohet-shqiptari-156047" }