Tentoi të përdhunonte gruan e shokut, arrestohet 44 vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 20:51 13-09-2015 Tentoi të përdhunonte gruan e shokut, arrestohet 44 vjeçari Foto ilustruese

Një 44 vjeçar nga Valiasi i Tiranës ka rënë në prangat e policisë pas tentativës për të përdhunuar gruan e shokut të tij.

Shtetasi me inicialet B.K, emigrant në Greqi por që ishte kthyer së fundmi në vendlindje, ka tentuar të përdhunojë 34 vjeçaren e cila ndodhej në shtëpinë e saj së bashku me fëmijët që kanë telefonuar policinë. Pas mbërritjes së forcave të policisë është bërë arrestimi i 44 vjeçarit i cili pas kthimit nga emigracioni, vendosi që ditën e djeshme të shkonte për vizitë te shtëpia e shokut dhe fqinjit të tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Militantët e ISIS gati të sulmojnë Tiranën dhe Prishtinën
Vizita e Papa Françeskut në SHBA, Shërbimet Sekrete parandalojnë një kërcënim »
Article Logic
Execution time: 0.013391017913818
array(1) { ["section"]=> string(64) "tentoi-te-perdhunonte-gruan-e-shokut-arrestohet-44-vjecari-20684" }