Tentoi të rrëmbejë 4-vjeçaren në mes të ditës dhe në mes të Korçës, gjykata mbyll në psikiatri 22-vjeçarin

Publikuar tek: aktualitet, më 10:59 25-05-2020 Tentoi të rrëmbejë 4-vjeçaren në mes të ditës dhe në mes të Korçës, gjykata mbyll në psikiatri 22-vjeçarin Ilustruese

Gjykata e Korçës  ka vendosur shtrim të detyrueshëm në një spital psikiatrik për 22-vjeçarin i cili tentoi të rrëmbejë 4-vjeçaren tre ditë më parë.

Kujtojmë që ngjarja ka ndodhur tri ditë më parë ku 22-vjeçari tentoi të rrëmbente fëmijën 4 vjeç nga duart e nënës.

Por fatmirësisht, vetëm pak metra më tutje, autori është kapur nga banorët e lagjes të cilët e kanë mbajtur derisa në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094671249389648
array(1) { ["section"]=> string(112) "tentoi-te-rrembeje-4-vjecaren-ne-mes-te-dites-dhe-ne-mes-te-korces-gjykata-mbyll-ne-psikiatri-22-vjecarin-207700" }