Tentoi të vjedhë “Range Rover-in” por e pëson keq 24 vjeçari nga Tirana (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:23 15-05-2017 Tentoi të vjedhë “Range Rover-in” por e pëson keq 24 vjeçari nga Tirana (EMRI) ilustruese

Ditën e djeshme shtetasi Gridi Qylafku, 24 vjeç, banues  në Tiranë tentoi të vjedhë në rrugën “Xhanfize Keko” mjetin tip “Range Rover”. Makina ishte në pronësi të shtetases O. T.

Mirëpo i riu e pësoi keq pasi u arrestua nga policia, parashikuar nga Nenet 134/1 dhe 22 të Kodit Penal.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasje me armë zjarri në Mat, dyshohet për hakmarrje
U njoh me lezhianin në ‘facebook’, e reja nga Kamza tmerrohet kur takohet vetëm për vetëm me 29-vjeçarin »
Article Logic
Execution time: 0.010395050048828
array(1) { ["section"]=> string(80) "tentoi-te-vjedhe-range-rover-in-por-e-peson-keq-24-vjecari-nga-tirana-emri-78635" }