Tentoi të vrasë gruan, policia arreston 51 vjeçarin

Publikuar tek: aktualitet, më 19:43 22-01-2015 Tentoi të vrasë gruan, policia arreston 51 vjeçarin

Policia e Vlorës ka parandaluar një vrasje në fashtin Drashovicë të këtij qyteti. Shtetasi Meridjan Myslymi, 51 vjeç, ka tentuar të vrasë gruan e tij por është ndaluar nga forcat e policisë. Mësohet se denoncimi në organet e policisë është bërë nga vetë gruaja e agresorit.

Gjatë kontrollit që uniformat blu kanë kryer në shtepinë e të arrestuarit, janë gjetur një pushkë, tre kallëpe tritoli si dhe 1500 fishekë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kujdes ku furnizoni makinën, ja 61 karburantet që vjedhin dhe abuzojnë
Prokurori Eugen Beci: Trafik kokaine përmes vajit të palmës, verës dhe rrobave »
Article Logic
Execution time: 0.012108087539673
array(1) { ["section"]=> string(55) "tentoi-te-vrase-gruan-policia-arreston-51-vjecarin-1237" }