Tentojnë t’i vjedhin Instagramin, Fifi i kap në kohë dhe i drejton një mesazh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:59 26-06-2019 Tentojnë t’i vjedhin Instagramin, Fifi i kap në kohë dhe i drejton një mesazh

Gjatë mbrëmjes së djeshme dikush ka tentuar  këngëtares t’i vjedhi llogarinë e saj personale.

Por këngëtarja përdori hapat e sigurisë për të mos lejuar që diçka e tillë të ndodhte.

Ajo e publikoi më pas në Instastory mesazhin me kodin e sigurisë që i erdhi nga Instagram-i duke lënë edhe një mesazh për hakuesit në tentativë.

‘Qysh nuk u lodhët hala? A përnime doni me m’vjedh prap Instan a? Njo ma morët, edhe njo mos po ju dhem?’,

Kujtojmë që këngëtarja ka 184 mijë ndjekës në rrjetin e saj social.

Screenshot_12.png

Screenshot_13.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070869922637939
array(1) { ["section"]=> string(83) "tentojne-t-i-vjedhin-instagramin-fifi-i-kap-ne-kohe-dhe-i-drejton-nje-mesazh-169852" }