Tentojnë të vjedhin punonjësin e karburantit, qëllojnë me armë 50-vjeçarin brenda “Benz-it”

Publikuar tek: aktualitet, më 14:28 10-04-2017 Tentojnë të vjedhin punonjësin e karburantit, qëllojnë me armë 50-vjeçarin brenda “Benz-it”

Fushë Krujë-Një 50 vjeçar është qëlluar me armë zjarri nga persona ende të paidentifikuar, të cilët tentuan ta vidhinin.

Mësohet se 50 vjeçari, punonjës karburanti në Fushë Krujë ishte brenda një mjeti tip “Benz” në momentin kur autorët kanë qëlluar në drejtim të tij. Policia po merret me zbardhjen e ngjarjes dhe arrestimin e autorëve...(vijon)

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ç’po ndodh tani në autobusin e unazës, policët konfliktohen më qytetarët (VIDEO)
Dëmtohet fideri te Liqeni i Thatë, OSHEE jep sqarime »
Article Logic
Execution time: 0.01093602180481
array(1) { ["section"]=> string(94) "tentojne-te-vjedhin-punonjesin-e-karburantit-qellojne-me-arme-50-vjecarin-brenda-benz-it-74708" }