Tenton t’i vendosë gjobë, qytetari godet me grusht policin (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:44 18-11-2015

Dy efektivë të policisë kanë tentuar të gobisin një automjet për parkim dysh në një prej rrugëve të Tiranës por janë përballur me agresionin e drejtuesit të mjetit.

Përplasja mes policisë dhe qytetarit është kapur në video nga disa kalimtarë të rastit. Drejtuesi i mjetit i ka kundërshtuar me forcë, ndërsa pretendohet se në video duket momenti kur ai qëllon me grisht njërin prej policëve. Më pas shoferi shoqërohet për në komisariat.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Durrës, parandalohet vrasja, sherr me armë mes dy të miturve
Tatimorët japin 9 milionë e 500 mijë lekë për Kristin, ja edhe donacionet e Korçës, Durrësit, Dibrës... »
Article Logic
Execution time: 0.01319694519043
array(1) { ["section"]=> string(69) "tenton-t-i-vendose-gjobe-qytetari-godet-me-grusht-policin-video-25722" }