Tenton ta hajë para kamerës, vajza sulmohet 'live' nga oktapodi (Video)

Publikuar tek: bota, më 21:43 08-05-2019 Tenton ta hajë para kamerës, vajza sulmohet 'live' nga oktapodi (Video)

Një vajzë kineze është sulmuar nga një oktapod teksa po transmetonte “live” në rrjetet sociale.

Vlogreja kineze, sipas mediave ndërkombëtare, po tentonte ta hante të gjallë oktapodin, por gjallesa detare zgjati tentakulat dhe u kap pas fytyrë së saj.

Për disa minuta ajo shihet teksa tenton ta shkëpusë nga fytyra oktapodin, që duket se është gati t’ia rrjepë lëkurën. E teksa ia arrin më në fund, ajo vë re se ka pësuar një të çarë në faqe.

Oktapodët kanë përgjithësisht tetë krahë të pajisura me rrathë thithës që ngjiten pas sendeve apo krijesave të tjera.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090429782867432
array(1) { ["section"]=> string(73) "tenton-ta-haje-para-kameres-vajza-sulmohet-live-nga-oktapodi-video-163512" }