'Tenton të bësh famë me emrin e Kidës', Genc Prelvukaj nuk ia përton komentueses: Fëmijë i dashur...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:10 01-06-2019 'Tenton të bësh famë me emrin e Kidës', Genc Prelvukaj nuk ia përton komentueses: Fëmijë i dashur...

Genc Prelvukaj është padyshim një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar dhe më të sukseshëm po ashtu.

Vetëm pak javë më parë ai publikoi këngën 'Orhidea' në bashkëpunim me Estton.

Kënga u prit shumë mirë, por duket se ka edhe nga ata persona të cilët nuk e pëlqejnë, pasi një komentuese e ka kritikuar.

'Tenton të bësh famë me emrin e Kidës', i shkruan ndjekëse, ndërsa Genci ka publikuar komentin në Instastory dhe i është përgjigjur publikisht.

'Fëmijë të dashur. Orhidea është familje e luleve e pastaj emër njeriu', i shkruan këngëtari duke ia mbyllur kështu gojën komentueses.

hxfrhg.jpg

ghgj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070781707763672
array(1) { ["section"]=> string(100) "tenton-te-besh-fame-me-emrin-e-kides-genc-prelvukaj-nuk-ia-perton-komentueses-femije-i-dashur-166524" }