Tenton të futë drogë në Elbasan Arena, arrestohet 30 vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 12:30 06-08-2015 Tenton të futë drogë në Elbasan Arena, arrestohet 30 vjeçari

Po tentontë të fuste drogë në stadiumin elbasan Arena, kur u pikas dhe arrestua nga forcat policore.

30 vjeçari me inicialet A.Z po hynte në stadium me një sasi hashashi në xhep ndërsa luhej ndeshja Skënderbeu-Milsam. Arrestimi i tij u bë jashtë stadiumit ndërsa gjatë kontrollit iu gjet në xhep edhe sasia e hashashit që mbante me vete.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vorpsi mbledh Komisionin e Emergjencave: Të tregojmë më shumë efikasitet
Dalin rezultatet, infermierët dështojnë në higjienë, më të zotët në administrimin e medikamenteve (TABELA) »
Article Logic
Execution time: 0.0091609954833984
array(1) { ["section"]=> string(65) "tenton-te-fute-droge-ne-elbasan-arena-arrestohet-30-vjecari-17866" }