Tenton të grabisë një banesë, 25-vjeçari shqiptar gjendet i vdekur në një kanal (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:12 16-02-2017 Tenton të grabisë një banesë, 25-vjeçari shqiptar gjendet i vdekur në një kanal (Emri)

Një 25-vjeçar shqiptar është gjetur i pajetë nga policia italiane pasi u zhduk pa lënë gjurmë rreth 2 muaj më parë.

I riu i identifikuar si Dorian Puja, kishte tentuar të grabiste një banesë, por për t'i shpëtuar policisë ishte hedhur në një kanal.

Një tjetër shqiptar, bashkëpunëtor i tij në grabitje i është drejtuar familjes së 25-vjeçarit dhe ka treguar se për të mos u kapur nga policia i riu është futur në një kanal dhe e ka marrë rrjedha. Familjarët kanë njoftuar policinë të cilët kanë nxjerrë  nga ujërat e kanalit në Gratacasolo, afër Pisogne, trupin e pajetë të të riut.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Frika nga fshehja e dënimeve, një deputet dhe dy kryebashkiakë dorëzuan formular të dytë, Prokuroria procedon KQZ
E rrallë, gjykata greke i jep pafajësinë shqiptarit të dënuar përjetë pas 7 viteve në qeli (HISTORIA) »
Article Logic
Execution time: 0.0098140239715576
array(1) { ["section"]=> string(89) "tenton-te-grabise-nje-banese-25-vjecari-shqiptar-gjendet-i-vdekur-ne-nje-kanal-emri-68886" }