Tenton të grabisë "Union Bank", neutralizohet autori në Korçë

Publikuar tek: aktualitet, më 15:52 11-05-2015 Tenton të grabisë Foto ilustruese

Është parandaluar para pak minutash një grabitje me armë në qytetin e Korçës.

Autori kishte planifikuar të grabiste “Union Bank” në momentin kur u neutralizua nga policia. Mësohet se autori i grabitjes të mbetur në tentativë është Artan Tole. Policia nuk jep detaje të aksionit të saj parandalues por mësohet se nuk ka të lënduar, situata është vënë nën kontroll dhe grabitësi është prangosur.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Meta takon Dana Rohrabacher, në Shkodër edhe ambasadori Donald Lu
Zbulohet SMS, deputeti i emocionuar nga fjalimi i Peleshit, shikoni çfarë i shkruan »
Article Logic
Execution time: 0.010947942733765
array(1) { ["section"]=> string(64) "tenton-te-grabise-union-bank-neutralizohet-autori-ne-korce-10887" }