Tenton të impresionojë vajzat me vallëzimin e tij, por... e bën në brekë (Video)

Publikuar tek: bota, më 16:11 12-08-2015

I dehur dhe në shoqërinë e tre vajzave, një djalë tenton t’i impresionojë me ulje-ngritjet e tij në pistën e vallëzimit, por e bën në brekë.

Momenti qesharak është kapur nga kamerat e sigurisë të vendosura në ambientet e klubit në Kardif të Britanisë së Madhe. Kur ai ngrihet nga “numri” i tij në pistën e vallëzimit, papritmas vë re se i ka shkarë dhe me dorën në pantallona, niset me shpejtësi për në tualet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011398077011108
array(1) { ["section"]=> string(80) "tenton-te-impresionoje-vajzat-me-vallezimin-e-tij-por-e-ben-ne-breke-video-18257" }