Tenton të vetëvritet duke u hedhur nga ura, por kalimtari e bind të mos e bëjë. Të riut i rrëshket këmba dhe vdes (Video)

Publikuar tek: bota, më 16:13 06-09-2016

Një 22 vjeçar ka humbur jetën pasi ka rrëshqitur nga ura ku kishte hipur dhe tentoi të kryente vetëvrasje.

Ai është vënë re nga kalimtarët dhe një prej tyre e ka bindur atë të mos e bëjë duke e bërë atë të ecë pas tij.

Në atë moment 22-vjeçari është ngritur në këmbë dhe ka rrëshitur duke gjetur vdekjen.

Kalimtarët dëshmitarë degjohen teksa ulërasin dhe pyesin nëse është gjallë, por dikush përgjigjet duke thënë se 22 vjeçari ka thyer qafën. ngjarja ka ndodhur në Moskë në Urën e Krimesë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « BMW-ja e Putinit kokë më kokë me një Mercedes, një i vdekur (Video)
Deputeti kapet 'mat' me dy meshkuj, i publikohet videoskandali seksual »
Article Logic
Execution time: 0.013330936431885
array(1) { ["section"]=> string(123) "tenton-te-vetevritet-duke-u-hedhur-nga-ura-por-kalimtari-e-bind-te-mos-e-beje-te-riut-i-rreshket-kemba-dhe-vdes-video-52089" }