Tenton të vetëvritet me pistoletë në Tiranë, ndërhyn në kohë policia

Publikuar tek: aktualitet, më 09:08 27-10-2015 Tenton të vetëvritet me pistoletë në Tiranë, ndërhyn në kohë policia Foto ilustruese

Një burrë ka tentuar vetëvrasjen me armë zjarri të tipit “pistoletë”.

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash në rrugën "Jordan Misja" Tiranë por fatmirësisht policia ka ndërhyrë në kohë duke parandaluar gjithçka. B.Pengili kërcënoi me armë bashkëshorten në banesën ku ndodhej vajza e tij, S.K 26 vje.

Pas kësaj, në gjendje të rëndë psikologjike, 54 vjeçari tentoi vetëvrasjen por vajza dhe bashkëshortja e tij lajmëruan menjëherë policinë.

Pas telefonatës në sallën operative, unifromat blu u nisën  drejt vendngjarjes duke e ndaluar në kohë aktin vetëvrasës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Investigimi: 800 euro një takim, “eskortat” shqiptare ofrojnë shërbime seksi për biznesmenë
Video-skandali në Shkodër, si u xhirua videoja dhe çfarë bëjnë sot përgjegjësit e dhunës »
Article Logic
Execution time: 0.013339996337891
array(1) { ["section"]=> string(73) "tenton-te-vetevritet-me-pistolete-ne-tirane-nderhyn-ne-kohe-policia-24039" }