Tenton të vjedhë portofolin me para dhe një telefon nga banaku i lokalit, arrestohet 44 vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 13:22 26-07-2015 Tenton të vjedhë portofolin me para dhe një telefon nga banaku i lokalit, arrestohet 44 vjeçari Foto ilustruese

Dhimitraq Plaku, 44-vjeç, banues në fshatin Grecalli-Fier është arrestuar nga policia me akuzën e vjedhjes së mbetur në tentativë.

Arrestimi i 44 vjeçarit erdhi pasi në lagjen Nr.1 të Sarandës, në lokalin e shtetases, E.B., pasi ka tentuar për të vjedhur nga banaku i lokalit, një telefon dhe një portofol, te mbushur me para, te cilat i perkisnin pronares së këtij biznesi.

Pasi është vënë re, është njoftuar policia dhe 44 vjeçari është kapur nga efektivët.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kushtetuesja pranon kërkesën e PD për ngritjen e Komisionit Hetimor për trafikun e drogës
Grabiti dy banesa në Vlorë, hajduti konfrontohet me pronarin, përfundon në spital »
Article Logic
Execution time: 0.011559009552002
array(1) { ["section"]=> string(100) "tenton-te-vjedhe-portofolin-me-para-dhe-nje-telefon-nga-banaku-i-lokalit-arrestohet-44-vjecari-17024" }