Tenton të vrasë me armë një person, arrestohet autori në Fier

Publikuar tek: aktualitet, më 07:41 07-07-2015 Tenton të vrasë me armë një person, arrestohet autori në Fier Foto ilustruese

Përparim Shaqiri ka rënë në prangat e policisë së Fierit pasi ka tentuar të vrasë një person me inicialet A.B. 47 vjeç i cili tashmë ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë vonë për motive të dobëta por për fat të mirë autori është neutralizuar në kohë. “Vrasje me paramendim e mbetur në tentativë”, është akuza që rëndon mbi Përparim Shaqirin i cili tashmë do të përballet me drejtësinë.

Matrialet iu referuan prokurorisë për hetim.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gërdeci/ Armët dhe çunat: Si u bënë tre drogmanë nga Majami biç trafikantët më të pazakontë në histori
Goditet grupi i hajdutëve në Tiranë, vodhën për të dymbëdhjetën herë »
Article Logic
Execution time: 0.010854005813599
array(1) { ["section"]=> string(66) "tenton-te-vrase-me-arme-nje-person-arrestohet-autori-ne-fier-15497" }