Tenton të vrasë të shoqen, arrestohet Lutfi Beli

Publikuar tek: aktualitet, më 09:43 09-07-2015 Tenton të vrasë të shoqen, arrestohet Lutfi Beli Foto ilustruese

Shtatasi Lutfi Beli ka rënë në prangat e policisë së Durrësit pasi tentoi të vriste të shoqen.

48-vjeçari e qëlloi disa herë me thikë në trup të shoqen por fatmirësisht, efektivët blu ndërhynë në kohë dhe neutralizuan autorin. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur pas një konflikti mes bashkëshortëve. Gruaja me inicialet D.B është dërguar me urgjencë në spitalin "Nënë Tereza" ndërsa 48-vjeçari do të përballet me drejtësinë nën akuzën e tentativës për vrasje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndahet nga jeta Akademikja e parë shqiptare Andromaqi Gjergji
Fshehën pasurinë, ILDKP kallëzon penalisht 17 zyrtarë »
Article Logic
Execution time: 0.010885000228882
array(1) { ["section"]=> string(53) "tenton-te-vrase-te-shoqen-arrestohet-lutfi-beli-15688" }