Tentuan ta rrëmbenin, vdes 15 vjeçarja, 3 të plagosur

Publikuar tek: bota, më 21:33 25-01-2019 Tentuan ta rrëmbenin, vdes 15 vjeçarja, 3 të plagosur

Një zënkë mes familjes së një vajze dhe një të riu ka  bërë që të mbetet e vdekur 15 vjeçarja në Turqi.

Sipas mediave turke, vajzën kanë tentuar ta rrëmbejnë dhe këtu ka filluar përplasja, ku kanë mbetur të plagosur 3 persona.

Forcat policore kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë nisur me hetimin për të zbardhur detajet e plota.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011519908905029
array(1) { ["section"]=> string(58) "tentuan-ta-rrembenin-vdes-15-vjecarja-3-te-plagosur-150329" }