Tentuan ta shkarkojnë, Rudina Hajdari i jep guxim vetes: Në fund do fitoj

Publikuar tek: aktualitet, më 21:26 16-10-2019 Tentuan ta shkarkojnë, Rudina Hajdari i jep guxim vetes: Në fund do fitoj

Deputetja Rudina Hajdari ka publikuar pak më parë në Instagram një foto nga deklarata e sotme, ku foli për shkarkimin e saj nga posti i kryetares së grupit parlamentar demokrat.

Ajo e ka shoqëruar këtë foto me një thënie motivuese nga Mahatma Gandhi, me anë të së cilës i jep guxim vetes.

'Në fillim të injorojnë, pastaj qeshin me ty, pastaj të luftojnë, dhe pastaj ti fiton', shkruan Hajdari.

Kujtojmë që Hajdari për shkarkimin e saj nga posti i kryetares së grupit parlamentar demokrat bëri fajtorë tre deputetët Alban Zeneli, Arben Elezi dhe Korab Lita, për të cilët tha se po mundohen të largojnë vëmendjen nga hapja e negociatave.

Screenshot_6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021464824676514
array(1) { ["section"]=> string(78) "tentuan-ta-shkarkojne-rudina-hajdari-i-jep-guxim-vetes-ne-fund-do-fitoj-182363" }