Tentuan të grabisin me armë një kazino mëngjesin e sotëm në Tiranë, por autorët dështojnë dhe identifikohen

Publikuar tek: aktualitet, më 07:21 16-04-2017 Tentuan të grabisin me armë një kazino mëngjesin e sotëm në Tiranë, por autorët dështojnë dhe identifikohen

Në orët e para të mëngjesit të sotëm një kazino është tentuar të grabitet në Tiranë.

Autorët nën kërcënimin e armës kanë tentuar të grabisin paratë e një kazinoje në Kinostudio në orën 04.00 të mëngjesit, por nuk ia kanë dalë dot.

Policia ka mundur të identifikojë të dy autorët që kanë tentuar të kryejnë grabitjen nën kërcënimin e armëve, ndërsa njërin prej tyre e kanë arrestuar. Armando Demiri 30 vjeç ka rënë në prangat e policisë, ndërsa autori i dytë, një 29-vjeçar është identifikuar dhe është shpallur në kërkim.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bie nga ballkoni i spitalit, vdes pacienti në Gjirokastër (EMRI)
60 faqe me SMS/ ‘Luana Vjollca s’i refuzoi dhuratat, i ushqeu shpresat fansit’ »
Article Logic
Execution time: 0.010650873184204
array(1) { ["section"]=> string(112) "tentuan-te-grabisin-me-arme-nje-kazino-mengjesin-e-sotem-ne-tirane-por-autoret-deshtojne-dhe-identifikohen-75333" }