Tentuan të kalonin kufirin me dy çanta kanabis, arrestohen dy të rinjtë në Gjirokastër (EMRAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:53 12-01-2019 Tentuan të kalonin kufirin me dy çanta kanabis, arrestohen dy të rinjtë në Gjirokastër (EMRAT) Foto ilustruese

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë të Gjirokastrës, kanë kapur në flagrancë mbasditen e sotme dy persona të cilët posedonin dy çanta me kanabis.

Në pranga kanë rënë shtetasit Armando Armaçi 30 vjeç nga Kuçova dhe Theodhori Lici nga fshati Grapsh të Dropullit, 30 vjeç.

Gjatë patrullave që kontrollojnë kufirin e gjelbër në piramidat kufitare pranë Kakavijës, janë vënë re lëvizje të dyshimta dhe janë gjetur dy çanta me lëndë narkotike kanabis sativa.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksidenti në Durrës, dalin EMRAT e viktimave (DETAJE)
Grabitje si në filma, biznesmenit në Durrës i rrëmbejnë djalin dhe i vjedhin 10 mijë euro »
Article Logic
Execution time: 0.01094913482666
array(1) { ["section"]=> string(98) "tentuan-te-kalonin-kufirin-me-dy-canta-kanabis-arrestohen-dy-te-rinjte-ne-gjirokaster-emrat-148547" }