Tentuan të vidhnin bankën në Divjakë, dështon operacioni pas rënies së alarmit

Publikuar tek: aktualitet, më 14:29 16-03-2017 Tentuan të vidhnin bankën në Divjakë, dështon operacioni pas rënies së alarmit ilistruese

Disa persona të maskuar kanë tentuat të grabisin një bankë të nivelit të dytë mëngjesin e sotëm në Divjakë, por  operacioni  i tyre dështoi dhe personat e paidentifikuan u larguan.

Ata kanë hapur derën e bankës por nuk kanë mundur të marrin paratë pasi ka rënë alarmi.  Policia arriti menjëherë në vendngjarje dhe po merret me identifikimin dhe arrestimin e autorëve. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nisma e pazakontë e të rinjve në Tiranë për 90 gratë e burgosura, ç’po ndodh te “Libri Universitar” (FOTO)
Zgjatet me 3 stacione linja Qendër-Tufinë, Veliaj: Përmirësuam frekuencën e mbërritjes në stacione »
Article Logic
Execution time: 0.0099709033966064
array(1) { ["section"]=> string(83) "tentuan-te-vidhnin-banken-ne-divjake-deshton-operacioni-pas-renies-se-alarmit-72118" }