Tepelenë/ Asgjesohen nga policia 1100 rrënjë kanabis sativa, në kërkim kultivuesit

Publikuar tek: aktualitet, më 07:48 24-07-2015 Tepelenë/ Asgjesohen nga policia 1100 rrënjë kanabis sativa, në kërkim kultivuesit

Policia e Tepelenës ka bërë të mundur zbulimin dhe asgjesimin e 1100 rrënjë kanabis sativa në dy fshatra të këtij qyteti.

Bima narkotike është zbuluar në fshatrat Kamçisht dhe Xhaxhaj, ndërsa raportohet se ishte mbjellë pranë shtratit të përroit. Policia ka asgjesuar bimën narkotike në vend me anë të djegies.

Ndërkohë po punohet për identifikimin dhe arrestimin e kultivuesve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia asgjeson 1060 rrënjë kanabis sativa në dy fshatra të Vlorës
Gjendet një arsenal municionesh në shtëpinë e 57-vjeçarit në Pukë »
Article Logic
Execution time: 0.011804819107056
array(1) { ["section"]=> string(86) "tepelene-asgjesohen-nga-policia-1100-rrenje-kanabis-sativa-ne-kerkim-kultivuesit-16869" }