Tepër e rëndë, 12 vjeçari përdhunon motrën e tij vazhdimisht pasi shihte video pornografike që përmbanin incest

Publikuar tek: bota, më 12:48 06-11-2016 Tepër e rëndë, 12 vjeçari përdhunon motrën e tij vazhdimisht pasi shihte video pornografike që përmbanin incest

E rëndë ajo që ka ndodhur ndërmjet vëllait 12 vjeçar dhe motrës që akoma nuk i kishte mbushur 9 vjeçe. Pasi kishte kërkuar në internet video pornografike që përmbanin incest, i hipnotizuar, djaloshi 12 vjeçar i kishte kërkuar të motrës të kryenin marrëdhënie seksuale duke i thënë që nëse nuk pranon nuk do ishte më motra e tij,raporton Daily Mail.

 

Rasti u dëgjua në Gjykatën e Magjistraturës Cheltenham këtë të premte, por për arsye ligjore dukeqenëse djali është vetëm 14 vjeç emri i tij nuk u bë publik.  Djali tregoi në gjykatë se veprat seksuale i kishte kryer në dhomë pasi ishte siguruar se nuk ka njerëz të tjerë në shtëpi. Prokurori Lan Fenny tha se raste të tilla do të ketë gjithmonë pasi të rinjtë po shohin çdo ditë e më shumë video porno të dhunshme. 

Pasi e ëma e ka marrë vesh e ka dërguar në polici djalin. Tashmë ai është 14 vjeç dhe është nën kontroll në shtëp pasi është nën moshë për t’u dënuar./Newsbomb.al/ 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tronditet fushata e Trump, dyshime për atentat. Shërbimi Sekret e largon me shpejtësi nga podiumi (Video)
Bombola e gazit shpërthen fuqishëm në ndërtesën 2-katëshe, humbin jetën 4 persona, 4 të tjerë në gjendje të rëndë »
Article Logic
Execution time: 0.009411096572876
array(1) { ["section"]=> string(116) "teper-e-rende-12-vjecari-perdhunon-motren-e-tij-vazhdimisht-pasi-shihte-video-pornografike-qe-permbanin-incest-58578" }