“Tërbimi i Berishës dhe Bashës janë prova për ‘vallen e vdekjes’ që fillon këtë vit”

Publikuar tek: politike, më 18:27 03-01-2018 “Tërbimi i Berishës dhe Bashës janë prova për ‘vallen e vdekjes’ që fillon këtë vit”

Avokati i njohur Spartak Ngjela ka reaguar lidhur me paralajmërimin e ambasadorit amerikan, se në janar do fillojë kapja e “peshqve të mëdhenj” në politikën shqiptare.

Në një postim në rrjetet sociale, Ngjela shkruan se shqiptarët po presin të fillojë “vallja e vdekjes" së korrupsionit në këtë vit dhe prova sipas tij është shpërthimi i Bashës dhe Berishës në parlament.

“Tani ka filluar frika të përhapet kudo. Aktet e Prokurores do të vijojnë; kurse frika e të korruptuarve do të rritet”,- shkruan ndër të tjera Spartak Ngjela.

Më poshtë reagimi i plotë:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011970996856689
array(1) { ["section"]=> string(87) "terbimi-i-berishes-dhe-bashes-jane-prova-per-vallen-e-vdekjes-qe-fillon-kete-vit-105303" }