'Tërbohet' këngëtarja shqiptare, në shtrat me të brendshme seksi (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:08 08-01-2018 'Tërbohet' këngëtarja shqiptare, në shtrat me të brendshme seksi (Foto)

Postimi i fotove nga rutina e përditshme është bërë një modë për VIP-at shqiptarë dhe jo vetëm.

Por këngëtarja me famë botërore Dua Lipa ka ekspozuar më shumë se sa duhet në një video të tepër intime.

Kjo e fundit ka postuar në rrjetin social Instagram video në të cilën shfaqet në shtrat, me maskë fytyre dhe të brendshm e dantelle. Sigurisht që ky postim i Dua-s nuk ka qenë rastësor pasi interesimi për një video të tillë kur bëhet fjalë për një personazh aq të famshëm sa ajo është tepër i madh.

dua_copy.jpg

wefw3gfw34g34g3g.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013187170028687
array(1) { ["section"]=> string(73) "terbohet-kengetarja-shqiptare-ne-shtrat-me-te-brendshme-seksi-foto-105861" }