Tërbohet supermodelja, një i panjohur e ngre në krahë në mes të rrugës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:04 22-09-2016 Tërbohet supermodelja, një i panjohur e ngre në krahë në mes të rrugës

Supermodelja Gigi Hadid është gjendur në një situatë të pazakontë kur doli nga shfaqja e modës në Itali pasi një i panjohur e kapi nga prapa dhe tentoi ta mbajë në krahë.

E gjithë kjo ndodhi teksa ajo ishte duke dalë nga shfaqja e Max Mara, në të cilën mori pjesë.

Në momentin kur ajo së bashku me motrën Bella u drejtuan për tek makina, një djalë i cili është i njohur për këto lloj rengjesh në tapetin e kuq ka ngritur në krahë modelen e cila nuk është përmbajtur dhe e ka goditur në fytyrë djalin, gjë të cilën thotë se e ka bërë për vetëmbrojtje. 

gigi.jpg

gigi2.jpg

gigi1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020004987716675
array(1) { ["section"]=> string(75) "terbohet-supermodelja-nje-i-panjohur-e-ngre-ne-krahe-ne-mes-te-rruges-53798" }