‘Tërbon’ këshilltarja e Bashkisë së Tiranës, VIDEO provokuese të të pasmeve nga Mikonos

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:40 22-08-2019 ‘Tërbon’ këshilltarja e Bashkisë së Tiranës, VIDEO provokuese të të pasmeve nga Mikonos Foto e postuar nga Arnida Capi ne InstaStory

Këshilltarja seksi e bashkisë së Tiranës, Arnida Capi, tërheq shpeshherë vëmendjen e mediave me fotot dhe videot provokuese që poston në rrejtet sociale.

Me pushime në ishullin e shtrenjtë të Mikonos në Greqi, Arnida ka ‘tërbuar’ rrjetin duke postuar video të të pasmeve, në pishinë, ndërsa dikush tjetër i hedh ujë me dorë sipër tyre. Pas një viti të lodshëm, Arnida Capi ka vendour të shijojë pushimet në ishullin e Mikonos, për tu bërë gati po ashtu për një vit tjerër plot punë.

Se çfarë ka dashur të thotë Arnida nuk e dimë, por shihni videon e postuar nga vet ajo në InstaStory

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071508884429932
array(1) { ["section"]=> string(91) "terbon-keshilltarja-e-bashkise-se-tiranes-video-provokuese-te-te-pasmeve-nga-mikonos-176047" }