‘Tërbon’ ndjekësit, Oriola Marashi publikon fotot nga plazhi dhe ‘i vë flakën’ rrjetit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:00 14-07-2020 ‘Tërbon’ ndjekësit, Oriola Marashi publikon fotot nga plazhi dhe ‘i vë flakën’ rrjetit Modelja Oriola Marashi

Modelja bukuroshe Oriola Marashi publikon shpesh në Instagramin e saj foto provokuese nga pushimet ose përditshmëria e saj. Por këtë herë duket se bukuroshja ka ‘tërbuar’ keq ndjekësit e saj.

E veshur me bikini të vogla që i nxjerrin në pah format e përkryera trupore, Oriola publikon fotot e shkrepura nga pas ndërsa tregon dhe ‘asetet’.

“Të pasmet e mia nuk gënjejnë”, shkruan bukuroshja dhe publikon fotot e mëposhtme.

Screenshot_8.jpg
Screenshot_9.jpg
Screenshot_10.jpg
Screenshot_11.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018870115280151
array(1) { ["section"]=> string(88) "terbon-ndjekesit-oriola-marashi-publikon-fotot-nga-plazhi-dhe-i-ve-flaken-rrjetit-213771" }